Tüm Türkiye

0 (532) 628 17 58

Pzt – Cuma 09:00-21:00

LOTUS DİL DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

Lotus Dil Danışmanlık ve Eğitim Kurumu Butik bir kuruluştur. Etkin ve geçerliliği ispatlanmış yöntemleri kullanarak günümüz çağına uygun olarak dil öğrenme üzerine ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlamak için kurulmuştur.

LOTUS DİL

DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

 

Hakkımızda;

Lotus Dil Danışmanlık ve Eğitim Kurumu Butik bir kuruluştur. Etkin ve geçerliliği ispatlanmış yöntemleri kullanarak günümüz çağına uygun olarak dil öğrenme üzerine ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlamak için kurulmuştur.

 

Lotus Dil post modern bir eğitim sistemine sahiptir.

 

Belli bir merkeze ve şehre bağlı olarak çalışmıyoruz. Eğitimlerimizi oluşan guruplara göre çeşitli şehir ve ilçelerde düzenliyoruz. Amacımız yaşadınız bölgeden ayrılmaya ihtiyaç duymadan kolaylıkla ulaşmanızı sağlamak. Aynı zaman da oluşturduğumuz dil kampları ile tatil yaparken aynı zamanda dil öğrenmiş oluyorsunuz.

Aylarca hatta yıllarca süren bir sistemimiz yok. Tam tersine bilinç üstünün ve bilinçaltının sırlarını çözen etkin yöntemlerle günler için de yüzlerce İngilizce kelime öğrenme ve cümle kurma şansına sahip oluyorsunuz.

 

Alışılmış bir eğitimin ötesinde, yaşayarak ve eğlenerek İngilizce öğrenmiş oluyorsunuz.

 

5 gün ve 7 gün olmak üzere iki farklı sistemimiz bulunuyor. “5 günde İngilizce öğrenebilir mi?” diye düşünebilirsiniz. Mucizevi bir yöntemden ya da sihirden bahsetmiyoruz burada ya da beş günde tamamen İngilizce öğrenmek ve anadil seviyesinde konuşacaksınız şeklinde de bir algı oluşmasın.

5 gün 35 saat

7gün 49 saat

7 gün akşam grubu 28 saat İngilizce öğreneceksiniz.

Düz yabancı dil eğitim kurumlarının aylara yayılan kurlarından farklı değil eğitim saat süresi. 3 ay da 30-35 saat eğitim almak yerine 5 günde bu eğitimi almış olacaksınız. Seviyenize göre de kur atlamış olacaksınız.

 

Peki, butik, gezici ve sıkıştırılmış bir program olması dışında diğer yabancı dil eğitim kurumlarından asıl farkımız nedir?

Bilinci öğrenmenin en etkin yöntemlerini kullanıyoruz. Kullandığımız yöntemler UNESCO ve çeşitli üniversiteler tarafından onaylıdır.

Asıl önemli olan, dil öğrenmeniz üzerinde engel oluşturan bilinçaltı kalıplarını yıkıyoruz ve Bilinçaltı öğrenim teknikleri uyguluyoruz.

Bu sayede zorlamadan kolayca öğreniyor ve öğrendiklerinizi unutmuyorsunuz. Daha önceden öğrendiğiniz ve unuttuğunuz hatta farkında olmadan öğrendiniz kelime ve cümle kalıplarını bilinçaltından çıkarmanızı sağlıyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgileri sitemiz içeresinde bulacaksınız.

Üç kişilik bir ekipten oluşuyoruz.  Alanında uzman İngilizce eğitmenimiz, Bilinçaltı uzmanımız ve koordinatörümüz olmak üzere. Ekibimiz hakkında bilgileri de yine site içerisinden ulaşabilirsiniz.

Şimdilik İngilizce ile devam ediyoruz daha sonra diğer yabancı dillerde de eğitim vereceğiz.

Yabancı Dil Eğitim programımız dil öğrenmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır güncelleştirilmeye devam edilmektedir.

Lotus Dil ile olmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgi ve Işıkla….

Whatsapp Sohbeti başlat