Lotus Dil İngilizce Programı

Pek çok kursa gitmenize rağmen İngilizceyi istediğiniz gibi öğrenemediğinizi düşünüyorsanız,

Okuduğunuzu anlayabiliyor fakat konuşamıyorsanız,

İngilizce öğrenmek için zaman sorunu yaşıyorsanız, eğitim kurumlarının sizin yaşam şeklinize uymadığını mı düşünüyorsanız,

İngilizceyi hiç bilmiyor ve kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenmek mi istiyorsunuz?

Bu sorunlardan ve sorulardan yola çıkarak “Lotus Dil İngilizce “ programını hazırladık.

İngilizceyi öğretirken yapılan en büyük hata gramer temelli bir öğrenme stratejisi oluşturmaktır. Öğrenme konusunda yaptığımız genel hata ise ezbere dayalı bir öğrenme şeklidir. Kişilerin öğrenme konusundaki özellikleri göz ardı edilir. Nasıl öğrendikleri pek çok eğitmen tarafından önemsenmez, standart bir eğitim modeli oluşturulur ve herkese aynı eğitim modeli ile eğitim verilir. Kısacası genel olarak yanlış bir eğitim modeli izlenmektedir.

Lotus Dil Eğitim ve Danışmanlık Kuruluşu olarak öğretme teknikleri içerisinde, yaşam kalitesini arttırmak amaç edinilmiştir. Beynin ve bedenin bilgeliğine duyduğumuz hayranlık ile hareket ediyoruz. İnsanların biricik özellikleri olduğunu biliyor ve herkesin kendi özelliklerine göre öğrenme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Beynimizin yapısını, bilincimiz ve bilinçaltımızın işleyiş yapısını biliyoruz. Kısa sürede en etkili sistemleri uyguluyoruz. Hizmet verdiğimiz bu yolda yabancı bir dilin nasıl yanlış öğretilmeye çalışıldığının, ne kadar uzun süre aldığının ve çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığını da farkındayız.
Lotus Dil kuruluşunda bilinçaltı öğrenim teknikleri eğitimi almış yabancı dil eğitmenimizle birlikte, “ Lotus Dil ” programını kaliteli, etkin ve hızlı olması yönünde planladık ve hizmetinize sunduk. Yapılan yanlışları bir kez daha tekrarlamadan, özgün ve etkinliği uzman bilim adamları ve ilgili kuruluşların onayladığı sistemleri kullanıyoruz.

Sugasstopedia, Callan Method, N.L.P Teknikleri, Role Play, Hafıza Teknikleri, Beyin Temelli Öğrenme yöntemleri bir arada kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde İngilizceyi öğrenmeniz sağlanmaktadır. Dil Öğrenme konusundaki engellerin ortadan kaldırılması için, N.L.P uygulamaları, Hipnoz Teknikleri, Nefes egzersizleri, E.F.T ve Beden dili yöntemlerini de bir arada kullanmaktayız. “Lotus Dil” programını; uzmanlarımız, eğitmenlerimiz, merkezimiz, uygulamalarımız ve yöntemlerimizle özgün bir çizgide eğitim veriyoruz. Kullandığımız yöntemler ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen sitemizi incelemeye devam edin ya da bize ulaşın.
İngilizce eğitim programımız sayesinde saatte 19 kelime öğrenme imkânınız bulunmaktadır. Bazı kişilerde bu rakam daha fazla olabilirken bazı kişilerde daha az olabilmektedir. Tamamen eğlenerek ve yaşayarak İngilizceyi öğreneceksiniz.
Oluştuğumuz sanal ortamlar sayesinde bir tiyatro sahnesinde olduğu gibi olayın ve rolün içine girerek öğrenmiş olacaksınız.
Eğitim sonunda öğrendiğiniz seviyeye göre İngilizceyi konuşabilir olacaksınız. Programımız ihtiyaçlara yönelik hazırlanmıştır. Yani yurtdışına gittiğiniz de, yurt dışından konuğunuz geldiğinde ya da telefon ve internet üzerinden konuşma yaptığınız da kendinizi ifade edebileceksiniz. Alacağınız kurlara göre de İngilizce seviyenizi attırma şansınız olacak.
Eğitim sistemimizde uyguladığımız tüm teknik ve yöntemler UNESCO ve çeşitli üniversiteler tarafından onaylanmaktadır.
Yöntemler hakkında onay ve raporlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000043398
https://epub.ub.uni-muenchen.de/125/

Daha fazla bilgi almak, sistemimizi öğrenmek ve randevu almak için lütfen bize ulaşınız.